بررسی اجمالی برنامه‌ها

برای اینکه بتوانید سرویس خود را در فینگ مستقر کنید، باید یک برنامه ایجاد کنید. برنامه یک ساختار منطقی هست که deployment‌ها و دامنه‌های سفارشی را گروه بندی می‌کند.

ایجاد برنامه

برای اینکه بتوانید برنامه خود را ایجاد کنید، از داشبورد فینگ، روی دکمه ساخت برنامه جدید کلیک کنید.

تنظیمات برنامه

برای ویرایش تنظیمات برنامه، می‌توانید از قسمت داشبورد، برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنظیمات عمومی

نام برنامه

نام برنامه فقط می‌تواند شامل ۱۰۰ کاراکتر از حروف کوچک انگلیسی و خط تیره [a-z] باشد. که از خط تیره فقط می‌توانید بین حروف استفاده کنید.

دامنه‌های سفارشی

می‌توانید برای هر برنامه، دامنه‌های مخصوص به آن را اضافه کنید. پیکربندی دامنه‌‌های هر برنامه، در همان بخش دامنه‌ها در دسترس می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت مدیریت دامنه‌ها مراجعه کنید.

متغیرها

متغیرهای هر برنامه را می‌توانید مستقیماً از همان قسمت متغیرها پیکربندی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش متغیرها مراجعه کنید.

حذف برنامه

با حذف برنامه، تمامی استقرارها، متغیر‌ها، دیسک‌ها و دامنه‌های موجود آن نیز حذف خواهند شد. بنابر این از حذف برنامه خود اطمینان حاصل کنید.

برای حذف یک برنامه، از داشبورد وارد قسمت برنامه‌ها شوید و بر روی سه نقطه‌ی کنار دامنه‌ی برنامه کلیک کنید. بعد از نمایش آیکون حذف بر روی آن کلیک کنید

delete app

در این مرحله، پنجره‌ای نمایش داده می‌شود که شما باید نام کامل برنامه‌ای که می‌خواهید حذف کنید را وارد کرده و بر روی دکمه حذف کن کلیک کنید.

delete app confirmation

با انجام این کار، برنامه شما با موفقیت حذف خواهد شد.